Pilotaren Txokoa
lunes, 23 de noviembre de 2015
Euskal Herriko kluben arteko II. txapelketa
Kanporaketak:
TXUKUN LAKUA-IRURTZUN
Azaroak 20: TXUKUN LAKUA 0-3 IRURTZUN (Gasteiz 19:30)
4 1/2: Isasmendi 10-18 Ezkurdia
Banaka: Perez 11-18 Armendariz
Binaka: Mendinueta-Resano 18-22 Lansalot-Berguera
Azaroak 27 IRURTZUN-TXUKUN LAKUA (Irurtzun 19:30)
4 1/2: Ezkurdia-Isasmendi
Banaka: Armendariz-Perez
Binaka: Lansalot-Berguera/Mendinueta-Resano
OBERENA-HERNANI
Azaroak 20: OBERENA 0-3 HERNANI (Iruña 17:00)
4 1/2: Ansa 6-18 Ojuel
Banaka: Andoni Garcia 12-18 Lizeaga
Binaka: Iban Garcia-Etxegoin 9-22 Arrieta-Aizpitarte
Azaroak 28 HERNANI-OBERENA (Hernani 16:30)
4 1/2: Ojuel-Ansa
Banaka: Lizeaga-Andoni Garcia
Binaka: Arrieta-Aizpitarte/Iban Garcia-Etxegoin
GAZTELEKU-BEHAR ZANA
Azaroak 21: GAZTELEKU 2-1 BEHAR ZANA (Andoain 11:30)
4 1/2: J.Eskudero 18-9 Maiz
Banaka: Aizpuru 18-8 Esnaola
Binaka: A.Eskudero-Etxeberria 12-22 Lizaso-Erreka
Azaroak 27: BEHAR ZANA-GAZTELEKU (BILLABONA 19:30)
4 1/2: Maiz-J.Eskudero
Banaka: Esnaola-Aizpuru
Binaka: Lizaso-Erreka/A.Eskudero-Etxeberria
LEA IBARRA-ERREKA
Azaroak 22: LEA IBARRA 1-2 ERREKA (Munitibar 11:30)
4 1/2: Uriona 6-18 Bakaikoa
Banaka: Uriondo 0-18 Tabar
Binaka: Tainta-Jaio 22-11 Barandiaran-Lasa
Azaroak 29: ERREKA-LEA IBARRA (Doneztebe 11:00)
4 1/2: Bakaikoa-Uriona
Banaka: Tabar-Uriondo
Binaka: Barandiaran-Lasa/Tainta-Jaio
MARKINA-INTZA
Azaroak 22: MARKINA 2-1 INTZA (Markina 17:00)
4 1/2: Albizu 9-18 Arteaga
Banaka: Urizar 18-1 Solano
Binaka: Zugadi-Kastillo 22-9 Urkia-Elola
Azaroak 29: INTZA-MARKINA (Lasarte 10:00)
4 1/2: Arteaga-Albizu
Banaka: Solano-Urizar
Binaka: Urkia-Elola/Zugadi-Kastillo
Antton Pebeten IV Memoriala
Abenduaren 4 tik urtarrilaren 2 ra arte Antton Pebeten IV Memoriala egongo da jokoan Billabonako pilotalekuan.
Kadeteak
Final Laurdenak
Abenduak 11: Baztarrika-Garmendia/ Alberdi-Apezetxea
Abenduak 13: Iriarte-Balerdi/ Orbegozo-Oliden
Abenduak 18: Egiguren-Murua/ Mata-Cuairan
Abenduak 20: Zabala-Zubeldia/ Osa-Etxaniz
Finalaurrekoak
Abenduak 26:
Abenduak 27:
Finala
Urtarrilak 2:
Jubenilak
Final laurdenak
Abenduak 11: Irazustabarrena-Anduaga/ Salaberria-Mariezkurrena
Abenduak 13: Alberdi-Aizpuru/ Antso-Etxeberria
Abenduak 18: P.Etxeberria-Aranguren/ Garcia-Cordon
Abenduak 20: Exposito-Usandizaga/ Zubizarreta-Eskiroz
Nagusiak
Final zortzirenak
Abenduak 4: Maiz-Esnaola/ E.Labaka-Aizpitarte
Abenduak 4: Etxebarria-Erreka/ Peña-Perez
Abenduak 6: Urmeneta-Aizpuru/ Urretabizkaia-Murgiondo
Abenduak 6: Santxo-Arrieta/ Azpiri-Lizeaga
Finalaurdenak
Abenduak 11: P.Labaka-Gorrotxategi/ Maiz-Esnaola/E.Labaka-Aizpitarte
Abenduak 13: Laso-Telletxea/ Etxebarria-Erreka/Peña-Perez
Abenduak 18: Arteaga-Erasun/ Urmeneta-Aizpuru/Urretabizkaia-Murgiondo
Abenduak 20: Urbieta-A.Imaz/ Santxo-Arrieta/Azpiri-Lizeaga
Finalerdiak
Abenduak 26:
Abenduak 27:
Finala
Urtarrilak 2:
martes, 29 de septiembre de 2015
Diario Vasco Txapelketa 2015 (Nagusiak)
Final hamaseirenak
15-09-12 Getaria Laso-Lasa 22-14 P.Labaka-Mateo
15-09-19 Gasteiz Dorronsoro-Arratibel 18-22 Mendinueta-Olaizola III
15-09-26 Oiartzun A.Lopez-Otaduy 22-12 A.Ugalde-*I.Ugalde
15-10-02 Leitza Olano-*Lizeaga 22-20 Larrañaga-Mariezkurrena
Final zortzirenak
15-10-09 Legazpi Urretabizkaia-Erasun 22-9 Laso-Lasa
15-10-17 Aizarnazabal Arrieta-Bolinaga 22-8 A.Lopez-Otaduy
15-10-25 Idiazábal Errandonea-K.Galartza 22-19 Olano-Lizeaga
15-10-31 Matiena Elordi-A.Imaz 14-22 Mendinueta-Olaizola III
Final laurdenak
15-11-08 Bergara Santxo-Aizpitarte 22-19 Arrieta-Bolinaga
15-11-13 Bera Bidasoa Arteaga-Murgiondo 22-4 Errandonea-K.Galartza
15-11-20 Soraluze Urbieta-*Arratibel 22-14 Urretabizkaia-Erasun
15-11-28 Tolosa E.Labaka-Erostarbe/ Mendinueta-Olaizola III
Finalerdiak
15-12-05 Zarautz Urbieta-Arratibel/ Santxo-Aizpitarte
15-12-12 Donostia
Finala
15-12-23 Zumárraga
Diario vasco txapelketa 2015 Promesak
Final hamaseirenak
15-09-12 Getaria: Arrizabalaga-Salegi 9-22 Alberdi-Aranguren
15-09-19 Gasteiz: Petite-Salaverri 22-15 Okiñena-Eskudero
15-09-26 Oiartzun:Antso-Zezeaga 22-12 Irazustabarrena-Irurita
15-10-02 Leitza : Garate-Ruiz 10-22 Iribarren-Eskiroz
Final zortzirenak
15-10-09 Legazpi: Salaberria-Martija 22-15 Alberdi-Aranguren
15-10-17 Aizarnazabal: P.Etxebarria-Medina 22-15 Petite-Salaverri
15-10-25 Idiazábal: Mediavilla-Garmendia 19-22 Iribarren-Eskiroz
15-10-31 Matiena: Zabala-Urizar 22-17 Antso-Zezeaga
Final laurdenak
15-11-08 Bergara: Bakaikoa-Aizpuru 22-2 Iribarren-Eskiroz
15-11-13 Bera Bidasoa Zubizarreta-Martínez 22-14 P.Etxebarria-Medina
15-11-20 Soraluze Egiguren-*Garmendia 11-22 Zabala-Urizar
15-11-28 Tolosa Peña-Erauskin/ Salaberria-Martija
Finalerdiak
15-12-05 Zarautz Zabala-Urizar / Zubizarreta-Martínez
15-12-12 Donostia
Finala
15-12-23 Zumárraga
jueves, 18 de junio de 2015
miércoles, 10 de junio de 2015
Herriarteko txapelketa 1/4
Azpeitia-Beasain
Joanekoa: Azpeitia 2-1 Beasain, ostirala 5, Frontoi Txiki (Azpeitia) 22:00 tan
Kadeteak: Alberdi-Unanue 22-5 Gomez-Baztarrika
Jubenilak: Iriarte-J.Egiguren 7-22 G.Mendia-Garmendia
Nagusiak: Larrañaga-Murgiondo 22-10 Azketa-E.Mendia
Itzulikoa: Beasain-Azpeitia, ostirala 12, Antzizar (Beasain) 20:30 tan
Astigarraga-Oiartzun
Joanekoa: Astigarraga 2-1 Oiartzun, ostirala 5, Astigarraga 19:30 tan
Kadeteak: Olarra-Exposito 22-5 Etxabe-Sein
Jubenilak: Oiarbide-Otaño 22-12 Salaberria-Etxeberria
Nagusiak: Loidi-Santxez 21-22 A.Ugalde-I.Ugalde
Itzulikoa: Oiartzun-Astigarraga, igandea 14, Madalensoro (Oiartzun) 17:00 tan
Tolosa-Hernani
Joanekoa: Tolosa 2-1 Hernani, igandea 7, Beotibar (Tolosa) 11:00 tan
Kadeteak: Morales-Jauregi 22-16 Agirre-Lazkano
Jubenilak: I.Egiguren-Beloki 22-13 Cisneros-Rodríguez
Nagusiak: Errazkin-Otegi 0-22 Arrieta-Lizeaga
Itzulikoa: Hernani-Tolosa, ostirala 12, Hernani 19:30 tan
Zizurkil-Azkoitia
Joanekoa: Zizurkil 2-1 Azkoitia, ostirala 5, Intxaur (Zizurkil) 20:15 tan
Kadeteak: J.Alberdi-Arrate 10-22 Cuevas-Azkoitia
Jubenilak: Arregi-Garin 22-14 Oñederra-Garate
Nagusiak: P.Labaka-Erasun 22-8 Juaristi-Zendoia
Itzulikoa: Azkoitia-Zizurkil, ostirala 12, Gurea (Azkoitia) 22:00 tan
martes, 9 de junio de 2015
Gipuzkoako 4 1/2ko txapelketa 2.fasea
PA(GIP)-FINAL HAMASEIRENAK
|
|||||
2015/05/31
|
A.Juaristi
(Azkoitia)
|
22-9
|
J.Viana
(Beloki)
|
||
2015/05/31
|
J.Juaristi
(Azkoitia)
|
22-8
|
Etxeberria
(Aloña Mendi)
|
||
2015/05/31
|
Pagadizabal
(Hondarribia)
|
22-15
|
Imaz
(Aurrera Saiaz)
|
||
2015/05/31
|
Taberna
(Allerru)
|
22-6
|
Santamaria
(Soraluze)
|
||
2015/05/31
|
Urkizu
(Hernani)
|
8-22
|
Apaolaza
(Goierri)
|
||
2015/05/31
|
Zendoia
(Azkoitia)
|
22-11
|
Alberdi
(Intxurre)
|
||
2015/05/31
|
Alberdi
(Azkoitia)
|
14-22
|
Gorostidi
(Intxurre)
|
||
2015/05/31
|
Ibañez
(Goierri)
|
22-0*
|
Loidi
(Behar Zana)
|
||
2015/05/31
|
Zelaia
(Aurrera Saiaz)
|
22-0*
|
J.Eskudero
(Gazteleku)
|
||
2015/05/31
|
I.Labaka
(Aurrera Saiaz)
|
15-22
|
Esnaola
(Behar Zana)
|
||
2015/05/31
|
Herrera
(Beloki)
|
22-18
|
I.Txurruka
(Azkoitia)
|
||
2015/05/31
|
Chiapuso
(Aurrera Saiaz)
|
11-22
|
Aranburu
(Eple)
|
||
2015/05/31
|
Zubizarreta
(Eskoriatza)
|
22-10
|
J.Zendoia
(Pagazpe)
|
||
2015/05/31
|
Andueza
(Azkoitia)
|
22-11
|
Artetxe
(Intza)
|
||
PB(GIP)-FINAL ZORTZIRENAK
|
|||||
2015/06/07
|
J.Urbieta
(Behar Zana)
|
22-18
|
A.Juaristi
(Azkoitia)
|
||
2015/06/07
|
Apaolaza
(Goierri)
|
14-22
|
Aranburu
(Eple)
|
||
2015/06/07
|
Herrera
(Beloki)
|
22-0*
|
Zendoia
(Azkoitia)
|
||
2015/06/07
|
Zubizarreta
(Eskoriatza)
|
21-22
|
Gorostidi
(Intxurre)
|
||
2015/06/07
|
Aburuza
(Aurrera Saiaz)
|
10-22
|
Andueza
(Azkoitia)
|
||
2015/06/07
|
J.Juaristi
(Azkoitia)
|
13-22
|
Esnaola
(Behar Zana)
|
||
2015/06/07
|
Pagadizabal
(Hondarribia)
|
22-20
|
Zelaia
(Aurrera Saiaz)
|
||
2015/06/07
|
Ibáñez
(Goierri)
|
13-22
|
Taberna
(Allerru)
|
||
PC(GIP)-FINAL
LAURDENAK
|
|||||
2015/06/14
|
J.Urbieta
(Behar Zana)
|
Aranburu
(Eple)
|
|||
2015/06/14
|
Herrera
(Beloki)
|
Gorostidi
(Intxurre)
|
|||
2015/06/14
|
Andueza
(Azkoitia)
|
Esnaola
(Behar Zana)
|
|||
2015/06/14
|
Pagadizabal
(Hondarribia)
|
Taberna
(Allerru)
|
|||
PD(GIP)-FINALERDIAK
|
|||||
2015/06/21
|
|||||
2015/06/21
|
|||||
PE(GIP)-FINALA
|
|||||
2015/06/28
|
|||||
Suscribirse a:
Entradas (Atom)